<<  Firma Profili  >>

.

SELEŞ LASTİK; Makina lastik ve kauçuk parçaların   satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız; 1986 yılında Ramazan SELEŞ tarafından kurulmuş, Şimdi ise Oğlu İsmail SELEŞ tarafından yönetilmektedir.

 

Uzun yıllar süren hizmet sürecinde pek çok şahıs ve firmaların makina lastik ve kauçuk ürünleri ihtiyaçlarına sorunsuzca ekonomik hızlı çözümler üretmiştir. Gelecekte de ürün kalitesinden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

Ürün Yelpazemizin içinde;

 

Pancar sökme makina lastikleri, saman makinası konteynır lastikleri, biçer döver elevatör lastikleri, konveyör bant lastikleri, harman makinası lastikleri, hayvan yatağı altlıkları, elektrik panosu güvenlik lastikleri, açık ve kapalı kasa taban lastikleri ile diğer makina lastik ve kauçuk ürünleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. " Kaliteli ve ekonomik Ürün " sloganıyla,  günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız  ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

       

pancar lastiği, pas pas lastiği, araba araç içi pas pas lastiği, şip şip lastiği, hayvan yatağı lastiği, kamyon kasasına kauçuk, zemin kaplama lastiği, konveyör bant lastiği, tarım makina lastiği, yıldız lastiği, parmak lastiği, pancar makina yedek parçaları, teleferik lastiği, bant lastiği, saman lastiği, yıldız pancar lastiği, pancar sökme makina lastiği